Yazar:

Bacak Estetiği

Bacak estetiği, estetik olarak güzel olmayan bacakların daha güzel bir görünüme sahip olması amacıyla yapılan estetik operasyonlardır. Bacak estetiği, daha çok yağ enjeksiyonu metodu ile yapılır. Bunun dışında silikon protez ile bacak estetiği mümkündür ancak daha çok problemlere neden olabilir.

bacak estetiğiBacaklar, kadın vücudunda önemli bir bölgedir. Bacaklarda mevcut olabilecek estetik olumsuzluklar, bazen rahatsız edici boyutta olabilir. Bu durumun bazı ameliyatlar ile düzeltilmesi mümkündür.

Özellikle çarpık bacak durumunun düzeltilmesinde yağ enjeksiyonu ile çok tatmin edici sonuçlar alınabilmektedir. Bunun için vücudun yağ fazlalığı olan kısımlarında liposakşın yöntemiyle steril olarak yağ dokusu alınır. Özel işlemlerden geçirildikten sonra kök hücreden zengin hale gelen yağ dokusu ameliyat öncesi işaretlnene bölgelere enjekte edilir. Ameliyat sonunda özel bir çorap takılır ve 3 hafta kadar giyilir. Çorap hem ağrıyı önler hem de nakledilen yağ hücrelerinin yeni yerlerine adapte olmalarını sağlar.Ana Sayfa Google+
kutlu sevin

Prof. Dr. Kutlu Sevin

Sorunuz var mı?

Muayenehane:
Filistin sokak 9/8 Gaziosmanpaşa Ankara
Tel: 0 532 274 4366Yasal Uyarı:

Bu sitedeki bilgi yorum ve görüntüler kişileri bilgilendirme amaçlı olup, reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için Uyarılar sayfasını okuyunuz.