Yazar:

Burun Estetiği Öncesi

Burun estetiği öncesi doktorunuzla ameliyat ayrıntılarını görüşünüz. Ameliyattan beklentilerinizi anlatınız. Doktorunuz, beklentilerinizin ne derece karşılanacağını belirtmelidir.

Burun estetiği öncesi, ameliyat için uygun hasta, mükemmel bir sonuç beklemeye, ancak burun şeklinin daha iyi olacağını anlayan, gerçekleşmesi mümkün olmayan beklentilere girmeyen hastadır. burun estetiği öncesi

Burun estetiği en erken kızlarda 17 erkeklerde 18 yaşında yapılabilir. Burun estetiği her mevsim yapılabilir. Yalnız yaz aylarında ameliyat olursanız ameliyat sonrası serin bir odada istirahat ediniz.

Estetik öncesi laboratuvar tahlilleri yapılacak. Genel anestezi ile ameliyat olacaksanız bunun için gerekli tahliler, lokal anestezi ile olacaksanız buna uygun tahliler yapılacaktır.

Adet durumunda olmanız ameliyatı engellemez ama sizin endişeniz varsa ameliyat birkaç gün ertelenebilir.

Hastaneye gelirken önden açılabilen kıyafetler giyilmelidir. Saçlar uzunsa örülmeli, makyaj, oje ve rujlar silinmelidir.

BUrun estetiği öncesinde ameliyat sonrası ile ilgili resim gösterilmesi uygun değildir. Çünkü bu tip ptogramların ameliyata bir katkısı olmadığı gibi, sonuçta resimdekinden farklı bir sonuç çıkabilir. Bunun yerine doktorunuzla beklentilerinizi konuşunuz. Bunlar arasında nekadar kemer çıkarılacağı, burun ucunun nekadar kaldırılacağı konuları en önemlileridir.


Burun Estetiği
Göğüs Estetiği
Göğüs Estetiği Öncesi

Ana Sayfa Google+
kutlu sevin

Prof. Dr. Kutlu Sevin

Sorunuz var mı?

Muayenehane:
Filistin sokak 9/8 Gaziosmanpaşa Ankara
Tel: 0 532 274 4366


Yasal Uyarı:

Bu sitedeki bilgi yorum ve görüntüler kişileri bilgilendirme amaçlı olup, reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için Uyarılar sayfasını okuyunuz.