Yazar:

Göğüs Estetiği Öncesi

Göğüs estetiği öncesi, uzman cerrahınızla ameliyattan beklentilerinizi ayrıntılı olarak konuşunuz. Göğüs estetiği öncesi devrede muayene sırasında, ameliyat sonrası ne kadar iz kalacağını, estetik ameliyatın risklerini, tehlikelerini konuşunuz.

Göğüs estetiği öncesi, rutin kan tahlilleri, karaciğer böbrek fonksiyon testleri, tam kan tahlili, kalp (EKG) ve akciğer grafileri çeilecektir. göğüs estetiği öncesi

Ameliyattan önceki 10 gün içinde aspirin almayınız. Aldıysanız ameliyatınızın ertelenmesi gerekebilir. Bunların dışında sürekli kullandığınız bir ilaç varsa bunu doktorunuza bildiriniz.

Hastaneye ameliyat saatinden 2 saat önce geliniz. Bu sırada gerekli tahlilleriniz yapılacaktır. Hastaneye gelirken yanınızda bir refakçi gelmesi uygun olur. Yanınızda mutlaka önden açılabilen kıyafetler getiriniz.

Estetik öncesi ilk muayenede göğüs büyüklüğü, şekli, derinizin durumu, gibi faktörler göz önüne alınarak size en uygun ameliyat planı belirlenecektir. Cerrahınız ameliyatın ayrıntıları hakkında size bilgi verecek, iz, meme başı duyarlılığı, emzirme, anestezi şekli ve ameliyatın riskleri hakkında bilgi verecektir.

Göğüs Büyütme
Göğüs Küçültme
Göğüs Dikleştirme


Ana Sayfa Google+
kutlu sevin

Prof. Dr. Kutlu Sevin

Sorunuz var mı?

Muayenehane:
Filistin sokak 9/8 Gaziosmanpaşa Ankara
Tel: 0 532 274 4366


Yasal Uyarı:

Bu sitedeki bilgi yorum ve görüntüler kişileri bilgilendirme amaçlı olup, reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için Uyarılar sayfasını okuyunuz.